درباره نمایشگاه عسلویه

معرفی ششمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی ایران در حوزه خدمات  Iran Petro Services

ششمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی ایران در حوزه خدمات Iran Petro Services، به عنوان رویدادی برجسته و جامع، در دی ماه ۱۴۰۳ در بزرگترین بازار صنعتی ایران، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس – عسلویه برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که در پنج دوره گذشته از سال ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۲ با عناوین “نمایشگاه فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست صنعت نفت ایران (Pisec)” و “نمایشگاه سلامت، ایمنی و محیط زیست پارس جنوبی (Pars HSE)” برگزار گردیده است، اکنون با نام و ساختاری جدید برای پاسخگویی به نیازهای صنایع بزرگ نفت، گاز و پتروشیمی کشور به خدمات نوآورانه و توسعه بازار برای شرکت‌ها و کسب و کارهای فعال در سایر حوزه‌های خدمات، از جمله خدمات فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و امنیت، سفر و اقامت، حمل و نقل و بازرگانی، سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE)، بانک و بیمه، برگزار می‌شود.

هدف این نمایشگاه ایجاد بستری مناسب برای ارائه توانمندی‌ها و نوآوری‌های شرکت‌ها، ایجاد فرصت‌های تجاری و توسعه همکاری‌های بین‌المللی و محلی با مشارکت بزرگترین برندهای تجاری و فعالان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور است. نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی ایران در حوزه خدمات Iran Petro Services، فرصتی منحصر به فرد برای معرفی آخرین دستاوردها و فناوری‌ها، تبادل دانش و تجربه، و ارتقاء سطح علمی و فنی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فراهم می‌آورد.

از تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها و فعالان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی دعوت می‌شود تا با حضور در این نمایشگاه که در بزرگترین بازار صنعتی ایران منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس – عسلویه برگزار می گردد، به معرفی دستاوردها و خدمات خود پرداخته و از فرصت‌های بی‌نظیر این رویداد بهره‌مند شوند.

اهداف برگزاری نمایشگاه

 1. معرفی آخرین فناوری‌ها و دستاوردهای نوین: ارائه و نمایش جدیدترین فناوری‌ها و راه‌حل‌های فنی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به منظور بهبود و ارتقاء فرآیندهای صنعتی.
 2. تبادل دانش و تجربه: فراهم کردن بستری مناسب برای تبادل دانش و تجربیات بین شرکت‌های داخلی و خارجی، متخصصان و کارشناسان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی.
 3. توسعه همکاری‌های تجاری: ایجاد فرصت‌های تجاری و توسعه همکاری‌های بین‌المللی و محلی در حوزه‌های مختلف خدمات فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و امنیت، سفر و اقامت، حمل و نقل و بازرگانی، سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE)، بانک و بیمه.
 4. افزایش سطح ایمنی و سلامت: تمرکز ویژه بر ارائه خدمات و محصولات مرتبط با سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) به منظور ارتقاء سطح ایمنی و سلامت در محیط‌های کاری.
 5. ایجاد شبکه‌های حرفه‌ای: ایجاد فرصت‌های شبکه‌سازی برای فعالان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به منظور تقویت روابط حرفه‌ای و توسعه همکاری‌های مشترک.
 6. ارائه خدمات جامع و متنوع: معرفی و نمایش خدمات متنوع در حوزه‌های تخصصی شامل خدمات فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و امنیت، سفر و اقامت، حمل و نقل و بازرگانی، سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE)، بانک و بیمه به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف صنعت نفت، گاز و پتروشیمی.
 7. توسعه پایداری و حفاظت از محیط زیست: ترویج روش‌ها و فناوری‌های جدید برای کاهش اثرات زیست‌محیطی و افزایش پایداری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی.

حوزه‌های تخصصی نمایشگاه

 • خدمات فنی و مهندسی
 • فناوری اطلاعات و امنیت
 • سفر و اقامت
 • حمل و نقل و بازرگانی
 • سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE)
 • بانک و بیمه

فرآیند و جزئیات برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی ایران در حوزه خدمات Iran Petro Services:

در راستای معرفی آخرین دستاوردها، توانمندی‌های فنی و دانش بنیان تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات حوزه های فناوری اطلاعات و حراست، بانک و بیمه، سفر و اقامت، حمل و نقل و بازرگانی، فنی و مهندسی، سلامت، ایمنی و محیط زیست HSE به صنایع بزرگ نفت، گاز و پتروشیمی کشور خصوصا صنایع مستقر در منطقه اقتصادی انرژی پارس و همچنین ایجاد شبکه متخصصان و فعالان این حوزه ها در صنعت نفت  “ششمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی ایران در حوزه خدمات Iran Petro Services” در تاریخ ۹ الی ۱۲ دی ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه های پایتخت انرژی ایران – منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) برگزار خواهد گردید.

فهرست