فرصت های بازاریابی و تبلیغات در رویدادها و نمایشگاه های تخصصی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی پارس جنوبی

ما در برگزاری این رویدادها تلاش می نماییم تا تمامی شرکت کنندگان براساس توانمندی ها، خدمات یا محصولات خود بتوانند بهترین نتیجه و بازخورد را کسب نمایند. در همین راستا فرای حضور عادی در نمایشگاه فرصت های ویژه ای برای بازاریابی و تبلیفات شرکت های متقاضی در نظر گرفته و برنامه ریزی خواهیم نمود. با توجه به تفاوت در خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت ها و مخاطبین خاص آن ها و همچنین بازدیدکنندگان متفاوت از سازمان های زیرمجموعه وزارت نفت، شرکت های پتروشیمی و پالایشگاه های مستقر در منطقه پارس جنوبی و یا شرکت های خصوصی و پیمانکاران، روش های تبلیغات، بازاریابی و ارائه متفاوت نیز طلب می نماید.

از این روی ما در شرکت شتاب دهندگان بازار پارس پیشنهاداتی به شرح ذیل به شرکت های متقاضی تبلیغات خاص که دارای ویژگی های مدنظر ما نیز باشند ارائه می نماییم.

پیشنهادات:

1- تبلیغات مشارکتی در تمامی مستندات و فرم های چاپی، تبلیغات محیطی، فیلم و کلیپ های قبل و حین برگزاری رویدادها و نمایشگاه ها

2- معرفی خدمات و محصولات شرکت متقاضی در سمینارها و کارگاه های آموزشی تخصصی

3- برنامه ریزی و برگزاری نشست های اختصاصی با مدیران و یا کارشناسان مدنظر شرکت ها

4- تعیین وقت سخنرانی و ارائه برای مدیران ارشد شرکت متقاضی در مراسم افتتاحیه یا اختتامیه رویدادها

5- نمایش ویژه برخی محصولات یا خدمات خاص بصورت برنامه های رونمایی یا نمایش در محیطی ویژه

تمامی موارد ذکر شده بالا براساس محصولات و یا خدمات شرکت ها و همچنین نظرات شرکت متقاضی این خدمات ویژه قابل برنامه ریزی، تغییر و تحول می باشند و کارشناسان مجرب شرکت شتاب دهندگان بازار پارس(مجری رویدادها) به عنوان مشاوران شما در این راستا شرایط شرکت های متقاضی را بررسی و بهترین پیشنهادات را که در چارچوب نمایشگاه یا رویداد مدنظر بوده و بیشترین تاثیرگذاری را نیز داشته باشند به شما اعلام می نمایند.

شرکت کنندگان محترم:

با توجه به محدودیت تعداد ارائه این خدمات ویژه به شرکت های متقاضی می بایست در اسرع وقت نسبت اعلام درخواست خود به شرکت شتاب دهندگان بازار پارس اقدام نمایید.

شماره تماس جهت مشاوره ارائه خدمات ویژه تبلیغات، بازاریابی و برندینگ در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ( عسلویه )  : ۰۹۳۹۹۲۹۰۸۰۵ مهندس خواجه ئیان

فهرست